Pozycjonowanie

Skuteczna reklama w internecie

Promeo.pl - Pozycjonowanie

pozycjonowaniePozycjonowanie - oferta

Czym jest pozycjonowanie

Pozycjonowanie jest działaniem polegającym na podniesieniu widoczności strony www w obrębie wyszukiwarki (np. Google) na dane zapytanie. Ludzie w większości przypadków przeglądają tylko pierwsze 10 wyników wyszukiwania dlatego tak ważne jest aby twoja strona się tam znalazła. Im wyższa pozycja twojej strony www w wynikach tym więcej osób ją odwiedzi. Pozycjonowanie jest skuteczną i tanią formą reklamy w internecie.


Koszt pozycjonowania

Koszt pozycjonowania w największym stopniu uzależniony jest od popularności słów kluczowych na które strona będzie pozycjonowana. Pomagamy w doborze słów kluczowych zapewniających największą opłacalność inwestycji.

Opłata tylko za efekty

U nas płacisz tylko za efekty. Dopóki strona nie osiągnie ustalonych pozycji nic nie płacisz.

Czas oczekiwania na efekty

W przypadku większości słów kluczowych czas pojawienia się serwisu na pierwszej stronie wyników wyszukiwania nie przekracza 1,5 miesiąca. Jeśli chcesz natychmiast pojawić się w wyszukiwarce Google na pierwszej stronie zapoznaj się z ofertą linków sponsorowanych.

Raportowanie efektów

Na koniec każdego miesiąca przesyłamy raport przedstawiający pozycje jakie strona zajmowała na poszczególne słowa kluczowe w konkretnych dniach. Opłata za pozycjonowanie naliczana jest tylko za te dni kiedy strona zajmowała pozycje objęte umową.